Подільське Екологічне Товариство - Головна сторінка


Анонси

Усі анонси ››


Раді анонсувати набір учасників на треніг-курс «CLEAN PLANET IS MY HOME», що проходитиме у мальовничій Грузії 14-23 травня за підтримки Європейської Комісії у рамках програми ERASMUS+.Раді анонсувати набір учасників на треніг-курс “INSPIRATION: INvolving youthS in Project and Inclusion RATIONal activities”. Тренінг-курс призначений для молодіжних працівників, молодіжних лідерів, вчителів, волонтерів, представників молодіжних ГО, спрямований залучити молодь з обмеженими можливостями в активну соціальну практику і створення необхідних умов для виникнення діалогу і взаємодії між звичайною молоддю та молоддю з інвалідністю. Тренінговий курс проводиться за фінансової підтримки програми Європейського Союзу Erasmus +.Ще тільки вчора ми активно готувались до участі у молодіжному обміні "Працевлаштування та соціальне підприємництво», продумували презентацію України на інтернаціональний вечір, збирали кращий вітчизняний досвід у сфері соціального підприємництва, а вже сьогодні збираємось та обговорюємо сам молодіжний проект, що вже успішно відбувся.Дуже швидко пролетів час нашого молодіжного обміну. За ці дні ми встигли здружитись, більше пізнати один одного, отримали новий досвід, ми стали єдиною командою. Тому під час першої сесії учасники із задоволенням взяли ініціативу у свої руки та почали ділитись тим, що вони вміють.Молодіжний обмін присвячений тематиці "Працевлаштування та соціальне підприємництво», Естонія - Таллінн, стартував успішно. Неймовірна кількість учасників та варіація представлених країн (8 країн: Україна, Естонія, Латвія, Грузія, Молдова, Польща, Росія, Білорусія) обумовила потужну платформу кращого досвіду у напрямку соціального підприємства.Місяці підготовки, дні переживань, години зборів і нарешті ми в Таллінні, в готелі "Ecoland Hotel". Увечері 15 липня стартував молодіжний обмін "Employability for All: Social Entrepreneurship", організований НГО “Особый Мир” спільно з партнерськими організаціями з України, Грузії, Білорусі, Росії, Польщі, Латвії та Молдови за підтримки Erasmus +.


НОВИНИ


13 січня в рамках програми Erasmus + і тренінгового курсу "INSPIRATION: INvolving youthS in Project and Inclusion RATIONal activities" Відбулася зустріч з активною молоддю міста, присвячена можливостям участі в проектах Erasmus і безпосередньо темі проекту який проходив в Естонії, місто Нарва.

«INSPIRATION: Involving youthS in Project and Inclusion RATIONal activities» Final. Екватор! Ось і екватор нашого проекту! Це день, коли половина нашого тренінгового курсу вже пройшла і залишилось стільки ж. З цього дня можна починати відлік до завершення, адже після цього усі дні, йдуть як секунди.

«INSPIRATION: Involving youthS in Project and Inclusion RATIONal activities» Start. Ввечері 6 грудня, стартував тренінговий курс «INSPIRATION: Involving youthS in Project and Inclusion RATIONal activities», організований ГО «Особый мир» разом з партнерськими організаціями із 8 країн.

МЗУ – "Молодь змінить Україну" – власна ключова довгострокова програма Фонду родини Богдана Гаврилишина, заснована у 2012 році. Програма спрямована на підтримку активної, професійної, патріотичної молоді, яка сформує критичну масу людей, здатних трансформувати Україну в майбутньому. Ініціатор та ідейний натхненник програми Богдан Гаврилишин був переконаний, що потенціал України є надзвичайно великим завдяки людському капіталу і природним багатствам. Але для того, щоб країна максимально використала цей потенціал, потрібна трансформація всіх органів влади, економічної і соціальної систем, політики щодо навколишнього середовища. «Я хотів показати молодим людям: якщо вони мріють про великі речі, наприклад, змінити Україну, та не знають як – хай научаться і зроблять. Треба багато волі – і це

Медіаграмотність в маси! Бути медіаграмотним – бути в тренді! 12 червня 2019 року вмісті Хмельницькому відбувся тренінг «Бути медіаграмотним – бути в тренді!» для школярів старших класів, студентів з різних районів Хмельниччини. Захід був проведений як результат втілення проекту після навчання по програмі "Молодь змінить Україну" фонду родини імені Богдана Гаврилишина. Навчання проходило під керівництвом тренерки з медіаосвіти – Процюк Наталії Юріївни. Мета проведеного тренінгу – допомогти навчитися школярам та студентам компетентно «споживати» ЗМІ та вміти створювати свій власний якісний медіа-продукт.

В житті кожен відкриває для себе нові горизонти і намагається знайти себе. Не всім це вдається, хоча якщо бути точніше не всі хочуть, адже "Той хто шукає- завжди знайде". Так завдяки молодіжному обміну "Mind my art" у рамках програми "Erasmus +", який проходив у Грузії (Кобулеті), 50 осіб з 8 країн спробували відкрити себе і свої таланти іншим а також знайти щось нове. Початок був не з легких, всі різні зі своїми світоглядами, культурою та традиціями. Та пізнавши краще один одного, виявилося що всі говорять не на своїй рідній мові, а мовою творчості.

 

bann


csdp.org.ua

Сайт розроблено завдяки проекту «Розвиток громадянського суспільства», який впроваджується Програмою розвитку ООН в Україні та фінансується Міністерством закордонних справ Данії протягом 2009-2012 рр." site