Подільське Екологічне Товариство - Головна сторінка


Анонси

Усі анонси ››


Ще тільки вчора ми активно готувались до участі у молодіжному обміні "Працевлаштування та соціальне підприємництво», продумували презентацію України на інтернаціональний вечір, збирали кращий вітчизняний досвід у сфері соціального підприємництва, а вже сьогодні збираємось та обговорюємо сам молодіжний проект, що вже успішно відбувся.Дуже швидко пролетів час нашого молодіжного обміну. За ці дні ми встигли здружитись, більше пізнати один одного, отримали новий досвід, ми стали єдиною командою. Тому під час першої сесії учасники із задоволенням взяли ініціативу у свої руки та почали ділитись тим, що вони вміють.Молодіжний обмін присвячений тематиці "Працевлаштування та соціальне підприємництво», Естонія - Таллінн, стартував успішно. Неймовірна кількість учасників та варіація представлених країн (8 країн: Україна, Естонія, Латвія, Грузія, Молдова, Польща, Росія, Білорусія) обумовила потужну платформу кращого досвіду у напрямку соціального підприємства.Місяці підготовки, дні переживань, години зборів і нарешті ми в Таллінні, в готелі "Ecoland Hotel". Увечері 15 липня стартував молодіжний обмін "Employability for All: Social Entrepreneurship", організований НГО “Особый Мир” спільно з партнерськими організаціями з України, Грузії, Білорусі, Росії, Польщі, Латвії та Молдови за підтримки Erasmus +.Вже зовсім скоро розпочнеться молодіжний обмін "Працевлаштування та соціальне підприємництво», Естонія - Таллінн, тому саме час активізуватися та максимально підготуватись до обміну.Сьогодні у місті Києві відбулася зустріч та знайомство учасників майбутнього молодіжного обміну "Працевлаштування та соціальне підприємництво».


НОВИНИ


В житті кожен відкриває для себе нові горизонти і намагається знайти себе. Не всім це вдається, хоча якщо бути точніше не всі хочуть, адже "Той хто шукає- завжди знайде". Так завдяки молодіжному обміну "Mind my art" у рамках програми "Erasmus +", який проходив у Грузії (Кобулеті), 50 осіб з 8 країн спробували відкрити себе і свої таланти іншим а також знайти щось нове. Початок був не з легких, всі різні зі своїми світоглядами, культурою та традиціями. Та пізнавши краще один одного, виявилося що всі говорять не на своїй рідній мові, а мовою творчості.

Молодіжний обмін «Mind My Art. Would You?»! Громадська організація «Подільське екологічне товариство» є партнером низки міжнародних молодіжних обмінів у рамках програми Erasmus+, що фінансується за підтримки Європейської Комісії. З 3 по 6 вересня у Тбілісі, Грузія відбулась попередня зустріч представників 8 країн (Україна, Азербайджан, Вірменія, Грузія, Франція, Англія, Кіпр, Туреччина) з метою підготовки та організації проведення молодіжного обміну.

Міжнародний тренінговий курс. 17-25 серпня 2018 року, Нарва (Естонія). Курс націлений на розвиток компетенцій молодіжних працівників у сфері роботи з аудиторією різнорівневих соціальних проектів.

Ось і підійшов до кінця наш молодіжний обмін який проходив з 14-21 квітня в Нарві (Естонія). Мета проекту - обмін досвідом у соціальній, волонтерській сфері, робота в інклюзивних групах ну і звісно знайомство з учасниками з різних країн, а також культурою країн, яку вони представляють.

«Let's be active together»! Новий обмін, нові можливості! У Києві відбулася попередня зустріч учасників молодіжного обміну, який буде проходити у Естонії, м. Нарва в період 14-21 квітня.

Початок весни – золота пора для квіткових браконьєрів. Близько 20 мільйонів пролісків знищують щороку в Україні саме на початку весни. Про квіткове браконьєрство знають всі без винятку. Кожного лютого-березня ЗМІ та соцмережі наповнюються репортажами та закликами не купувати рідкісні квіти, які зібрані в дикій природі і через що знижується їхня чисельність.

 

bann


csdp.org.ua

Сайт розроблено завдяки проекту «Розвиток громадянського суспільства», який впроваджується Програмою розвитку ООН в Україні та фінансується Міністерством закордонних справ Данії протягом 2009-2012 рр." site