Тренінг-курс, Естонія

Раді анонсувати набір учасників на треніг-курс

“INSPIRATION: INvolving youthS in Project and Inclusion RATIONal activities”. Тренінг-курс призначений для молодіжних працівників, молодіжних лідерів, вчителів, волонтерів, представників молодіжних ГО, спрямований залучити молодь з обмеженими можливостями в активну соціальну практику і створення необхідних умов для виникнення діалогу і взаємодії між звичайною молоддю та молоддю з інвалідністю. Тренінговий курс проводиться за фінансової підтримки програми Європейського Союзу Erasmus +.

Дата проведення тренінгу: з 6 до 14 грудня 2019 року, Естонія.

У тренінговому курсі візьмуть участь молодіжні працівники, молодіжні лідери, вчителі, волонтери представники ГО та інших структур з Естонії, Латвії, Литви, Вірменії, Молдови, України, Німеччини та Російської Федерації, які:

- мають досвід реалізації молодіжних проектів, роботи з різнорівневими групами, або без відповідного досвіду роботи, але з сильною мотивацією і бажанням ввести різнорівневий підхід до проектів молодіжних обмінів;

- зацікавлені в розвитку своїх організацій / установ та інклюзивних молодіжних проектів, зокрема, проектів молодіжних обмінів;

- вмотивовані на подальший професійний розвиток;

- віком 18 років і старше;

- здатні спілкуватися і працювати російською мовою;

- готові активно працювати протягом усього навчального курсу.

Фінансування проекту здійснюється в рамках програми ЄС Erasmus + (KA1). Розміщення, харчування учасників, дорожні витрати та витрати на візу будуть відшкодовані за наявності всіх документів, оформлених відповідно до правил і в межах сум, встановлених програмою Європейського Союзу Erasmus +.

Плата за участь в навчальному курсі - 30 Euro на кожного учасника. Участь необхідно буде оплатити на початку курсу. В окремих випадках, для учасників з порушеннями опорно-рухового апарату, ми зможемо надати фінансову підтримку для помічника. Витрати будуть компенсовані тільки учасникам, які взяли участь в навчальному курсі на всій його довжині і 100% його програми. Дорожні витрати будуть відшкодовані після надання всіх фінансових і дорожніх документів.

Офіційний блог нашого тренінгового курсу:

https://inspirationinnarva.blogspot.com/, де Ви також знайдете інформацію про проект, методологію проекту та про відбір учасників.

Для подачі заявки необхідно заповнити форму за посиланням:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdEd-0GBP7aIlI87i3brWhuCbY8oO7Z74D98HZoXkw0bgRyXA/viewform

 * Проект фінансується за підтримки Європейської Комісії. Зміст даної публікації / матеріалу є предметом відповідальності автора і не відображає точку зору Європейської Комісії.


 

bann


csdp.org.ua

Сайт розроблено завдяки проекту «Розвиток громадянського суспільства», який впроваджується Програмою розвитку ООН в Україні та фінансується Міністерством закордонних справ Данії протягом 2009-2012 рр." site