Тренінг-курс, Грузія

Раді анонсувати набір учасників на треніг-курс «CLEAN PLANET IS MY HOME», що проходитиме у мальовничій Грузії 14-23 травня за підтримки Європейської Комісії у рамках програми ERASMUS+.


Тренінг-курс, Естонія

Раді анонсувати набір учасників на треніг-курс “INSPIRATION: INvolving youthS in Project and Inclusion RATIONal activities”. Тренінг-курс призначений для молодіжних працівників, молодіжних лідерів, вчителів, волонтерів, представників молодіжних ГО, спрямований залучити молодь з обмеженими можливостями в активну соціальну практику і створення необхідних умов для виникнення діалогу і взаємодії між звичайною молоддю та молоддю з інвалідністю. Тренінговий курс проводиться за фінансової підтримки програми Європейського Союзу Erasmus +.


Follow up української групи)

Ще тільки вчора ми активно готувались до участі у молодіжному обміні "Працевлаштування та соціальне підприємництво», продумували презентацію України на інтернаціональний вечір, збирали кращий вітчизняний досвід у сфері соціального підприємництва, а вже сьогодні збираємось та обговорюємо сам молодіжний проект, що вже успішно відбувся.


Фінал молодіжного обміну!

Дуже швидко пролетів час нашого молодіжного обміну. За ці дні ми встигли здружитись, більше пізнати один одного, отримали новий досвід, ми стали єдиною командою. Тому під час першої сесії учасники із задоволенням взяли ініціативу у свої руки та почали ділитись тим, що вони вміють.


Ідеї та проекти: пора починати!

Молодіжний обмін присвячений тематиці "Працевлаштування та соціальне підприємництво», Естонія - Таллінн, стартував успішно. Неймовірна кількість учасників та варіація представлених країн (8 країн: Україна, Естонія, Латвія, Грузія, Молдова, Польща, Росія, Білорусія) обумовила потужну платформу кращого досвіду у напрямку соціального підприємства.


Let’s get it started!

Місяці підготовки, дні переживань, години зборів і нарешті ми в Таллінні, в готелі "Ecoland Hotel". Увечері 15 липня стартував молодіжний обмін "Employability for All: Social Entrepreneurship", організований НГО “Особый Мир” спільно з партнерськими організаціями з України, Грузії, Білорусі, Росії, Польщі, Латвії та Молдови за підтримки Erasmus +.


Cоціальне підприємництво

Вже зовсім скоро розпочнеться молодіжний обмін "Працевлаштування та соціальне підприємництво», Естонія - Таллінн, тому саме час активізуватися та максимально підготуватись до обміну.


програма Еразмус+

Сьогодні у місті Києві відбулася зустріч та знайомство учасників майбутнього молодіжного обміну "Працевлаштування та соціальне підприємництво».


програма Еразмус+

Команда з України розпочала активну підготовку до участі у молодіжному проекті "Працевлаштування та соціальне підприємництво». Перша зустріч відбулася з учасницею - Мариною, з Києва.


Cоціальне підприємництво

Відбулася попередня зустріч лідерів груп майбутнього молодіжного обміну З 1 по 4 червня у місті Таллінн (Естонія) відбулася попередня зустріч лідерів груп всіх країн-учасниць майбутнього молодіжного обміну «Працевлаштування для всіх: соціальне підприємництво».

First Previous 1 2 3 Last


 

bann


csdp.org.ua

Сайт розроблено завдяки проекту «Розвиток громадянського суспільства», який впроваджується Програмою розвитку ООН в Україні та фінансується Міністерством закордонних справ Данії протягом 2009-2012 рр." site