Follow up української групи)

Ще тільки вчора ми активно готувались до участі у молодіжному обміні "Працевлаштування та соціальне підприємництво», продумували презентацію України на інтернаціональний вечір, збирали кращий вітчизняний досвід у сфері соціального підприємництва, а вже сьогодні збираємось та обговорюємо сам молодіжний проект, що вже успішно відбувся.


Фінал молодіжного обміну!

Дуже швидко пролетів час нашого молодіжного обміну. За ці дні ми встигли здружитись, більше пізнати один одного, отримали новий досвід, ми стали єдиною командою. Тому під час першої сесії учасники із задоволенням взяли ініціативу у свої руки та почали ділитись тим, що вони вміють.


Ідеї та проекти: пора починати!

Молодіжний обмін присвячений тематиці "Працевлаштування та соціальне підприємництво», Естонія - Таллінн, стартував успішно. Неймовірна кількість учасників та варіація представлених країн (8 країн: Україна, Естонія, Латвія, Грузія, Молдова, Польща, Росія, Білорусія) обумовила потужну платформу кращого досвіду у напрямку соціального підприємства.


Let’s get it started!

Місяці підготовки, дні переживань, години зборів і нарешті ми в Таллінні, в готелі "Ecoland Hotel". Увечері 15 липня стартував молодіжний обмін "Employability for All: Social Entrepreneurship", організований НГО “Особый Мир” спільно з партнерськими організаціями з України, Грузії, Білорусі, Росії, Польщі, Латвії та Молдови за підтримки Erasmus +.


Cоціальне підприємництво

Вже зовсім скоро розпочнеться молодіжний обмін "Працевлаштування та соціальне підприємництво», Естонія - Таллінн, тому саме час активізуватися та максимально підготуватись до обміну.


програма Еразмус+

Сьогодні у місті Києві відбулася зустріч та знайомство учасників майбутнього молодіжного обміну "Працевлаштування та соціальне підприємництво».


програма Еразмус+

Команда з України розпочала активну підготовку до участі у молодіжному проекті "Працевлаштування та соціальне підприємництво». Перша зустріч відбулася з учасницею - Мариною, з Києва.


Cоціальне підприємництво

Відбулася попередня зустріч лідерів груп майбутнього молодіжного обміну З 1 по 4 червня у місті Таллінн (Естонія) відбулася попередня зустріч лідерів груп всіх країн-учасниць майбутнього молодіжного обміну «Працевлаштування для всіх: соціальне підприємництво».


Фестиваль

Вперше побувавши на найбільшому в Європі Фестивалі психологічних практик «Тавале», який проходить у лісі під Харковом, вражень вистачить на все життя. Це кайф, драйв! Одного разу побувавши там, вже не розумієш, як Ти жив раніше без нього...


Етикет для дітей

Оголошується набір на тренінг-курс етикету «Етикет для дітей».

First Previous 1 2 Last


 


csdp.org.ua

Сайт розроблено завдяки проекту «Розвиток громадянського суспільства», який впроваджується Програмою розвитку ООН в Україні та фінансується Міністерством закордонних справ Данії протягом 2009-2012 рр." site