Follow up української групи)

Ще тільки вчора ми активно готувались до участі у молодіжному обміні "Працевлаштування та соціальне підприємництво», продумували презентацію України на інтернаціональний вечір, збирали кращий вітчизняний досвід у сфері соціального підприємництва, а вже сьогодні збираємось та обговорюємо сам молодіжний проект, що вже успішно відбувся. 

Було безліч хвилювань з приводу значної кількості учасників, а їх було 50 – з 8 країн світу, а також того, як все буде відбуватись, проте зараз ми можемо бути впевненими на 100 %, що все пройшло чудово.

Не дивлячись на те, що вже 2 тиждень від дня завершення проекту, учасницям з України ще важко усвідомити все що відбувалось, адже емоції у всіх надзвичайні. Учасники отримали максимальний заряд енергії та натхнення, знайшли справжніх друзів, отримали досвід та нові знання щодо теми соціального підприємництва. «Яскравою плямою» для учасниць з України був візит до соціальних підприємців Талліна - "Північне товариство сліпих", де ми дізнались про особливості ведення підприємництва в Естонії, та переконались у реальності функціонування подібних підприємств в Україні.

Молодіжний обмін став прекрасною платформою для нових знайомств, а також зародженням нової дружби. Так, уже після проекту, Марина з України зустрілась за кавою у м. Київ з новоспеченою подругою – учасницею з Молдови – Анастасією)

Ми переконані, що молодіжний обмін змінив нас та дозволив розшири границі нашого мислення, тому українські учасниці активно починають працювати над створенням нових проектів, до зустрічі!

Офіційний блог молодіжного обміну: http://efaseestonia.blogspot.ru

 

Проект фінансується за підтримки Європейської Комісії. Зміст даної публікації / матеріалу є предметом відповідальності автора і не відображає точку зору Європейської Комісії.


 


csdp.org.ua

Сайт розроблено завдяки проекту «Розвиток громадянського суспільства», який впроваджується Програмою розвитку ООН в Україні та фінансується Міністерством закордонних справ Данії протягом 2009-2012 рр." site