Медіаграмотність в маси!

Медіаграмотність в маси! Бути медіаграмотним – бути в тренді! 12 червня 2019 року вмісті Хмельницькому відбувся тренінг «Бути медіаграмотним – бути в тренді!» для школярів старших класів, студентів з різних районів Хмельниччини. Захід був проведений як результат втілення проекту після навчання по програмі "Молодь змінить Україну" фонду родини імені Богдана Гаврилишина. Навчання проходило під керівництвом тренерки з медіаосвіти – Процюк Наталії Юріївни. Мета проведеного тренінгу – допомогти навчитися школярам та студентам компетентно «споживати» ЗМІ та вміти створювати свій власний якісний медіа-продукт.


Mind my art

В житті кожен відкриває для себе нові горизонти і намагається знайти себе. Не всім це вдається, хоча якщо бути точніше не всі хочуть, адже "Той хто шукає- завжди знайде". Так завдяки молодіжному обміну "Mind my art" у рамках програми "Erasmus +", який проходив у Грузії (Кобулеті), 50 осіб з 8 країн спробували відкрити себе і свої таланти іншим а також знайти щось нове. Початок був не з легких, всі різні зі своїми світоглядами, культурою та традиціями. Та пізнавши краще один одного, виявилося що всі говорять не на своїй рідній мові, а мовою творчості.


Mind My Art. Would You?

Молодіжний обмін «Mind My Art. Would You?»! Громадська організація «Подільське екологічне товариство» є партнером низки міжнародних молодіжних обмінів у рамках програми Erasmus+, що фінансується за підтримки Європейської Комісії. З 3 по 6 вересня у Тбілісі, Грузія відбулась попередня зустріч представників 8 країн (Україна, Азербайджан, Вірменія, Грузія, Франція, Англія, Кіпр, Туреччина) з метою підготовки та організації проведення молодіжного обміну.


Training course COMPASS

Міжнародний тренінговий курс. 17-25 серпня 2018 року, Нарва (Естонія). Курс націлений на розвиток компетенцій молодіжних працівників у сфері роботи з аудиторією різнорівневих соціальних проектів.


Let's be active together FINAL

Ось і підійшов до кінця наш молодіжний обмін який проходив з 14-21 квітня в Нарві (Естонія). Мета проекту - обмін досвідом у соціальній, волонтерській сфері, робота в інклюзивних групах ну і звісно знайомство з учасниками з різних країн, а також культурою країн, яку вони представляють.


Програма Еразмус+

«Let's be active together»! Новий обмін, нові можливості! У Києві відбулася попередня зустріч учасників молодіжного обміну, який буде проходити у Естонії, м. Нарва в період 14-21 квітня.


Збережемо первоцвіти!

Початок весни – золота пора для квіткових браконьєрів. Близько 20 мільйонів пролісків знищують щороку в Україні саме на початку весни. Про квіткове браконьєрство знають всі без винятку. Кожного лютого-березня ЗМІ та соцмережі наповнюються репортажами та закликами не купувати рідкісні квіти, які зібрані в дикій природі і через що знижується їхня чисельність.


Let's be active together

Молодіжний обмін «Let's be active together»! Громадська організація «Подільське екологічне товариство» є партнером низки міжнародних молодіжних обмінів у рамках програми Erasmus+, що фінансується за підтримки Європейської Комісії. Найближчим часом, члени нашої організації братимуть участь у черговому міжнародному молодіжному обміні «Let's be active together», що проходитиме у місті Нарва, Естонія з 14 по 21 квітня 2018 року.


Перемога хмельницьких екологів

4 лютого 2016 року Хмельницький міськрайонний суд (суддя А.А. Демінська) своєю постановою задовольнив адмінпозов представників ініціативної групи екологічних громадських організацій «Оборона зелених насаджень міста Хмельницького»: Білика Р.Г., Казімірової Л.П . (Подільське екологічне товариство), Міронової Н.Г., Виговської Т.Л. (Хмельницький обласний осередок Всеукраїнської екологічної ліги), Швеця В.Ф. (Право громади).


Спільна перемога.

2 серпня 2013 року Президент України Віктор Янукович підписав Указ № 420/2013 про створення національного природного парку "Мале Полісся".

First Previous 1 2 Last


 

bann


csdp.org.ua

Сайт розроблено завдяки проекту «Розвиток громадянського суспільства», який впроваджується Програмою розвитку ООН в Україні та фінансується Міністерством закордонних справ Данії протягом 2009-2012 рр." site