Mind my art

В житті кожен відкриває для себе нові горизонти і намагається знайти себе. Не всім це вдається, хоча якщо бути точніше не всі хочуть, адже "Той хто шукає- завжди знайде".
Так завдяки молодіжному обміну "Mind my art" у рамках програми "Erasmus +", який проходив у Грузії (Кобулеті), 50 осіб з 8 країн спробували відкрити себе і свої таланти іншим а також знайти щось нове.
Початок був не з легких, всі різні зі своїми світоглядами, культурою та традиціями. Та пізнавши краще один одного, виявилося що всі говорять не на своїй рідній мові, а мовою творчості.

 

 

Як же було неймовірно чути та бачити те, що творять інші, всі на стільки талановиті, що дух перехоплював на кожному кроці. Тут зібралися всі: художники, музиканти, фотографи і всі з неймовірним баченням світу!
На обміні усі учасники навчилися долати свої страхи комунікації, виходити із зони комфорту і не боятися показувати публіці те, що ти робиш сам!

 

 

Кожного дня ми відкривали для себе нові сфери діяльності. Ми спробували стати блогерами, створювали сторінки в instagram, такими, щоб вони були цікавими публіці. У деяких учасників досить не погано виходило, цікаво, можливо хтось дійсно створить цікавий контент? Ми чекаємо!
Також ми пробували себе у ролі поетів, де на будь-яку найпростішу тему ми повинні були написати справжню поему, яка передавала б усі емоції та занурювала у певну атмосферу. Ну і напевно одним із найголовніших для усіх став тренінг із візуалізації, коли всі нарешті відкинули свої страхи, поринули у атмосферу творчості та мрій і продемонстрували свій політ фантазій такий невагомий і особливий та поділились з усіма оточуючими!

Кожен проведений тренінг залишився в пам'яті, адже що разу ми переходили від теорії до практики, що не сумнівно сприяє подальшому розвитку!
Сподіваємось, що кожному із учасників, вдасться досягти успіху у своїй сфері не зважаючи на різні перешкоди та сумніви, тим паче коли за плечима стоїть тепер така велика група підтримки!

 

 

Творча атмосфера, шалені ідеї та талановиті люди, безцінний досвід цими словами можна охарактеризувати молодіжний обмін «Mind my art», дякуємо усім за можливість долучитись до такої великої та позитивної сім’ї!
«І кожен фініш – це, по суті, старт!»
Ми не прощаємось, а говорими до зустрічі! З любов'ю команда з України! 

 

 

 

* Проект фінансується за підтримки Європейської Комісії. Зміст даної публікації / матеріалу є предметом відповідальності автора і не відображає точку зору Європейської Комісії.


 


csdp.org.ua

Сайт розроблено завдяки проекту «Розвиток громадянського суспільства», який впроваджується Програмою розвитку ООН в Україні та фінансується Міністерством закордонних справ Данії протягом 2009-2012 рр." site