Програма Еразмус+

«Let's be active together»!

Новий обмін, нові можливості! У Києві відбулася попередня зустріч учасників молодіжного обміну, який буде проходити у Естонії, м. Нарва в період 14-21 квітня. Під час зустрічі було обговорено основні напрямки обміну та досвід вітчизняних соціальних підприємств. Особливістю даного проекту є поєднання молодих людей з шести різних країн, з різним соціальним досвідом а також людей з особливими потребами.

Цей проект зможе надати величезний досвід у спілкуванні, вміння та знання у взаємодії в різнорівневих групах. А також наддасть можливість залучати людей з обмеженими можливостями у різні сфери діяльності.

Хлопці та дівчата, вже активно почали готуватись до підготовки у молодіжному обміні. Що ж, залишається тільки чекати на зустріч з усіма представниками країн та не забути звільнити трішки місця для нового багажу знань!

Слідкуйте за нашими новинами на сайті!

Офіційний блог молодіжного обміну:

https://activetogether.blogspot.com.ee/

 

 

* Проект фінансується за підтримки Європейської Комісії. Зміст даної публікації / матеріалу є предметом відповідальності автора і не відображає точку зору Європейської Комісії.


 

bann


csdp.org.ua

Сайт розроблено завдяки проекту «Розвиток громадянського суспільства», який впроваджується Програмою розвитку ООН в Україні та фінансується Міністерством закордонних справ Данії протягом 2009-2012 рр." site