Тренінг-курс, Грузія

 

Раді анонсувати набір учасників на треніг-курс «CLEAN PLANET IS MY HOME», що проходитиме у мальовничій Грузії 14-23 травня за підтримки Європейської Комісії у рамках програми ERASMUS+.

Основна мета тренінг-курсу полягає у підвищені обізнаності, обмін навичками та знаннями молоді з країн ЄС та країнами, що не є членами ЄС щодо екологічних проблем, а також шляхами їх вирішення.

Крім представників з України, у проекті візьмуть участь представники з країн: Грузія, Швеція, Вірменія, Італія та Хорватія.

Робоча мова – англійська.

Фінансування проекту здійснюється в рамках програми ЄС Erasmus + (KA1). Розміщення, харчування учасників, дорожні витрати будуть відшкодовані за наявності всіх документів, оформлених відповідно до правил і в межах сум, встановлених програмою Європейського Союзу Erasmus +.

Плата за участь в навчальному курсі - 30 Euro з кожного учасника.

 * Проект фінансується за підтримки Європейської Комісії. Зміст даної публікації / матеріалу є предметом відповідальності автора і не відображає точку зору Європейської Комісії.

 

 


csdp.org.ua

Сайт розроблено завдяки проекту «Розвиток громадянського суспільства», який впроваджується Програмою розвитку ООН в Україні та фінансується Міністерством закордонних справ Данії протягом 2009-2012 рр." site