Let's be active together

Молодіжний обмін «Let's be active together»!

Громадська організація «Подільське екологічне товариство» є партнером низки міжнародних молодіжних обмінів у рамках програми Erasmus+, що фінансується за підтримки Європейської Комісії.

Найближчим часом, члени нашої організації братимуть участь у черговому міжнародному молодіжному обміні «Let's be active together», що проходитиме у місті Нарва, Естонія з 14 по 21 квітня 2018 року.

У проекті візьмуть участь молоді люди з 6 європейських країн, яким близькі теми соціального волонтерства, робота з інклюзивними молодіжними групами, а також проектна діяльність.

Метою проекту є обмін досвідом, отримання нових знань у сфері соціального волонтерства, а також освоєння нових практичних методів роботи  в інклюзивних групах.

 

 

Завдяки проекту молоді люди матимуть змогу отримати нові вміння та знання, у таких сферах як: лідерство, взаємодія у різнорівневих групах, залучення до соціально-активної діяльності молодь з особливими потребами, зможуть в майбутньому ініціювати спільні проекти. Під час молодіжного обміну учасники навчатимуться із застосуванням різних методів неформальної освіти: дебати, командні ігри, дискусії, рольові ігри, публічний виступ, командна робота і т.д.

Не менш важливим є пошук нових міжнародних контактів для майбутніх різнорівневих молодіжних обмінів. Це особливо важливо, адже молодіжний обмін є чудовою платформою для пошуку партерів. Доречі,  даний проект зародився за підсумками молодіжного обміну "Employability for All: Social Entrepreneurship" (працевлаштування для всіх: соціальне підприємництво), який проходив в Талліні (Естонія) у липні 2017 р. за підтримки Європейської Комісії.

Слідкуйте за нашими новинами на сайті!

Офіційний блог молодіжного обміну:

https://activetogether.blogspot.com.ee/

 

* Проект фінансується за підтримки Європейської Комісії. Зміст даної публікації / матеріалу є предметом відповідальності автора і не відображає точку зору Європейської Комісії.

 


 


csdp.org.ua

Сайт розроблено завдяки проекту «Розвиток громадянського суспільства», який впроваджується Програмою розвитку ООН в Україні та фінансується Міністерством закордонних справ Данії протягом 2009-2012 рр." site